W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Dojazd

 
 

GPS

N: 49° 23’ 20”
E: 20° 6’ 2”
duża mapa

Godziny otwarcia

  • od 9:00 do 22:00

Kotelnica białczańska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W Kotelnicy Białczańskiej czeka na narciarzy 8 wyciągów w tym 5 krzesełkowych o bardzo dużej przepustowości, czynne codziennie do godziny 22. Osoby znajdujące się na szczycie góry mają do wyboru kilka wariantów tras. Dla początkujących i mniej doświadczonych narciarzy odpowiednie są trasy biegnące w dół przez środek góry. Są one długie, łagodne i szerokie w sam raz na początek. Dla bardziej doświadczonych przewidziane są trasy na lewym i prawym stoku. Niestety w sezonie narciarskim do południa są bardzo duże kolejki, lecz w godzinach popołudniowych wyraźnie można poczuć zalety dużej przepustowości wyciągów narciarskich w Kotelnicy Białczańskiej.


Dla miłośników freestyle powstał snowpark. Znajduje się on po lewej stronie (wyjeżdżając do góry). Posiada on własny wyciąg talerzykowy oraz wyposażony jest w szereg różnorodnych przeszkód jibbingowych. Również od kilku sezonów na terenie snowparku odbywają się zawody z cyklu Burton Am Tour.


Ośrodek Narciarski oferuje system kart wspólnych z ośrodkami Bania i Kaniówka oraz bezpłatny parking. Każda trasa narciarska w Kotelnicy Białczańskiej jest oświetlona, codziennie ratrakowana i sztucznie naśnieżana. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt - znajduje się tu: serwis, szkoła narciarska a także można wstąpić do karczmy by się ogrzać (przy dolnej jak i górnej stacji kolei). Nad bezpieczeństwem wszystkich wczasowiczów zawsze czuwają ratownicy TOPR-u.

Zdjęcia z ośrodka - Kotelnica białczańska

Najwyżej oceniane

1 4 7

Najczęściej oglądane

1 4 7

Ostatnio zmodyfikowane

1 4 7
 
 

Oceń warunki

Wiadomości z podośrodka Kotelnica białczańska
 
 
 

Kotelnica Białczańska zaprasza!

11-12-2016
Większość wyciągów jest już otwarta.
 
 

„Easter Jam” 12 marca 2016

07-03-2016
Już 12 marca w „Burton Snowpark” na Kotelnicy Białczańskiej odbędzie się największy w Polsce Jam Snowboardowy „Easter Jam”.
 
 

Harmonogram Winter Sport Festival

17-02-2016
Informacje dotyczące Winter Sport Festiwal

Ostatnio dodane zdjęcia