W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   
Autor Wiadomość
Lucy
Gość
Dodano: 2015-01-03 23:41:14
Za karnet na 2 godziny zapłaciłam 45 zł. Wystarczyło na jeden wyjazd na szczyt, i 3 zjazdy krótkatrasą. Kolejka na wyciąg 6-osobowy 40 minutowa. Tłum nieludzki na stoku, niebezpiecznie. Parking podobnie jak cały ośrodek gumowy rozciąga się i przyjmuje każdą ilość klientów. Gdzie jest bezpieczeństwo i elementarny komfort osób korzystających. Toalety- masakra-brud, brud i jeszcze raz brud. Ot i cała Kotelnica. Kto chce tam pojeździć musi być na stoku przed 9 rano i liczyć na to że się zapełni na maksa około 11. A dojechać tam bez korka to już osobny temat trzeba załżyć. Rodzicom z małymi dziećmi stanowczo odradzam. Lucy
Bolix
Gość
Dodano: 2015-02-19 23:25:31
Niestety potwierdzam.
Uprzedano mnie o tłumacha ale nie uwierzyłem...
Zobaczyłem na własne ocy i teraz wierzę.
Wszystkiego jest dużo: tras, wyciągów, ludzi, aut na parkingach i potrzebnej kasy na przyjemności, niestety tej ostatniej nie ma wcale.
Lubisz stać w kolejakch do wyciągu? To idealne miejsce dla Ciebie. Kotelnica jest przereklamowana dlatego nie ma tu miejsca nawet na \"palec\". Nadal chcesz tu  przyjechać? No to jedź! Ale uprzedzałem.
Kitka
Gość
Dodano: 2015-02-23 09:41:23
tłum w czasie ferii w kolejkach do wyciągu ogromny ale stoki przygotowane rewelacyjnie, dla każdego na różne umiejętności, prawie każdego roku zostaje uruchamiany nowy wyciąg, szerokie i oświetlone stoki i przez to ceny za posiłki i napoje również co roku wyższe. Wszystko do tej pory byłoby zrozumiałe gdybym się nie struła zupą. Płacę całkiem nie małą cenę a dostaję zepsutą zupę, mam zmarnowany dzień i obciach bo wymiotuję na stoku a kotlet schabowy, którego zamówił sobie mój mąż napewno nie spełniał wymaganej wagi o surówce już nawet nie mówię- to jest zwykłe dziadostwo!
Odpowiedz